Hakkımızda

Şenpolat Turizm Petrol 20/04/2006 tarihinde kurulmuş ve akaryakıt istasyonu ile hizmete başlayıp 2018 yılından itibaren Shell TTS Distribütörü distribütörlüğü alarak hizmete yeni bir boyut eklemiştir. Firmamız Shell Taşıt Tanıma Sistemi ve Shell TTS Başvuru Formu hizmeti vermektedir.

Kuruluşumuz, Karayolu ile Yolcu Taşımacılığı Sektöründe 1982 Yılı’ndan bu yana yaklaşık 40 Yıl‘dır, “ Esadaş “ Turizm olarak hizmet vermektedir.

Bulunduğumuz bölgede, Esadaş ve Yolcuları ’nın, Beklentilerine, İhtiyaçlarına ve Layık Oldukları Hizmet Anlayışı’na yönelik bir Konaklama Tesisi Yapımı amacıyla 2003 Yıl’ında başlayan çalışmalarımız neticesinde, 2006 Yıl’ında Tesisimiz tamamlanarak hizmete girmiştir.

Esadaş ve Yolcuları’nın ihtiyaçlarına yönelik olarak faaliyete geçen tesisimizde, daha sonraları bölgede ve tesisimizde konaklama yapan diğer misafirlerimiz veya farklı otobüs firmalarının yolcuları’ndan gelen talepler ile çalışmalarımız genişletilmiştir.

Daha sonra yapılan çalışmalarımız ve faaliyetlerimiz neticesinde, Konaklama Tesisimize ;

• 3 Yıldızlı Turizm Bakanlığı Belgeli 30 Oda ve 45 Yatak Kapasiteli Otel,

• 500 Kişilik, fırın ve farklı tüm damaklara hizmet edecek mutfağı bulunan, Restaurant,

• Büfe anlayışını aşan ve bünyesinde 3.000 çeşit farklı ürün barındıran Market,

• Yöresel ürünlere olan talebi karşılamak amacıyla Yöresel Ürünler Pazarı,

• Kaliteli Akaryakıt ihtiyacını karşılamak üzere Shell Akaryakıt ve Lpg İstasyonu ,

• Küçük misafirlerimizin tesisimizde bulundukları süre içerisinde daha iyi zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla Mini Çocuk Parkı ve Hayvanat Bahçesi,

• Araçların bakım ve Temizliği için Oto Yıkama Ünitesi,

• Konaklama süresi kısıtlı misafirlerimiz için, daha uygun ve kısa sürede hazırlanan yemeklerin sunulduğu Fast-Food, Gözleme, Döner, Tost,Kuruyemiş vb. birimler,

• Misafirlerimizden ibadetlerini yapmak isteyenler için uygun birimler,

bünyemize ilave edilmiş olup, tesisimiz bugün Entegre Konaklama Tesisi haline gelmiştir.

Seyahatlerinizde, yaklaşık 70 Kişilik tecrübeli ve konusunda uzman kadromuz, tüm seyahat ve konaklama ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitemiz ve “ Sınırsız Müşteri Memnuniyeti Anlayışı “ ile siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten mutluluk duyacağız.